Popularne | FilmyOnline
Aktualnie 4524 filmów na stronie.
Zabójcy: Słuszny Gniew / Den som draeber: Ondt blod – Lektor – 2011
26 views
Zabójcy: Gra o życie / Den som draeber: Dodens kabale – Lektor – 2011
20 views
Nastoletni kulturyści / Baby Faced Bodybuilders – Lektor – 2010
19 views
Willow Creek – Napisy – 2013
33 views
Run – Napisy – 2013
23 views
Zaginiony skarb templariuszy 3 / Tempelriddernes skat III: Mysteriet om slangekronen – Lektor – 2008
26 views
Templariusze / Templars: The Last Stand – Lektor – 2010
30 views
Skiptrace – Napisy – 2016
47 views
Zabójcy bażantów – HD / Fasandræberne – Lektor – 2014
51 views
Natural Born Pranksters – Lektor – 2015
22 views
Sekretne życie zwierzaków domowych / The Secret Life of Pets – Dubbing – 2016
14 views
Szukając Kelly / Les cowboys – Napisy – 2015
21 views
Altamira – Napisy – 2016
17 views
Wszyscy inni / Alle Anderen – Lektor – 2009
16 views

Opis: Historia psa, który trafia do robotniczej miejscowości Dampier, gdzie zjednuje sobie sympatię załogi. Od charakterystycznego koloru tamtejszej ziemi zyskuje imię Red Dog. Pies jest dobrem wspólnym, nie należy do nikogo. Gdy do miasteczka przyjeżdża John (Josh Lucas) zostaje zaakceptowany przez zwierzę i wkrótce "mianowany" jego właścicielem. Film oparto na prawdziwych wydarzeniach, które do dziś stanowią australijską legendę.

Przygody Rudego – HD / Red Dog – Lektor – 2011
253 views

Opis: W nadziei na poprawienie relacji, małżeństwo Lydia (Tricia Helfer) i Creighton (Luke Mably) wyrusza na skąpaną w słońcu wyspę na Bahamach. Po powrocie z pewnej zakrapianej nocy oboje ze zgrozą odkrywają, że ktoś splądrował ich wynajęty dom. Czy mieszkająca w pobliżu para Max (Dominic Purcell) i Nina (Marie Avgeropoulos) im pomogą? Czy może mają wobec nich inne zamiary?

Koszmar na Bahamach – HD / Koszmar na Bahamach Isolation – Lektor – 2015
130 views

Opis: Dakota Fanning w roli autystycznej dziewczyny, która ucieka z ośrodka, by dotrzeć do Hollywood. Chce tam zaprezentować swój scenariusz... Star Treka w konkursie dla filmowców :) Jej opiekunkę gra Toni Collette.

Please Stand By Napisy 2017
121 views

Opis: Dayton (Casper Van Dien) dokonuje napadu. Nie wszystko jednak przebiega zgodnie z planem. Przestępca zostaje zatrzymany za jazdę skradzionym samochodem. Trafia do więzienia na 18 miesięcy. Tymczasem Anette (Cassi Thomson) i Molly (Samantha Coperoz) kupują schowek, w którym Dayton ukrył dowody zbrodni. Po wyjściu na wolność bandyta jest gotów na wszystko, by odzyskać skrytkę z cenną zawartością. Anette i jej biznesowa wspólniczka nie zdają sobie sprawy, że stały się celem psychopatycznego mordercy. Niebawem mężczyzna zamienia ich życie w koszmar.

Skrytka 181 – HD / Storage Locker 181 – Lektor – 2016
101 views

Opis: Film opowiada o detektywie z Chinatown w Seulu starającym się utrzymać pokój, podczas gdy dwa chińsko-koreańskie gangi walczą o kontrole w okolicy.

Outlaw – HD Napisy 2016
94 views

Opis: Dla agenta ubezpieczeniowego Michaela Woolricha każdy dzień wygląda tak samo – praca i powrót pociągiem do domu. Wszystko zmienia się, gdy w czasie jednej z podróży poznaje tajemniczą kobietę. Nieznajoma, która wydaje się wiedzieć o Michaelu dosłownie wszystko, zleca mu niezwykłe zadanie. Zanim pociąg dotrze do celu, mężczyzna ma zlokalizować i wskazać osobę, która tego dnia nie powinna się w nim znajdować. Jeśli tego nie zrobi, ucierpi zarówno on sam, jego rodzina, jak i pozostali współpasażerowie. Nie mając wyboru, Michael postanawia rozwiązać zagadkę. Z każdą minutą i przebytym kilometrem stawka rośnie, a mężczyzna przekonuje się, że stał się pionkiem w szalenie niebezpiecznej intrydze.

Pasażer – HD / The Commuter – Lektor – 2018
94 views

Opis: Grupa znajomych otwiera ciasteczka z wróżbami. Okazuje się, że znajdują się w nich zaszyfrowane wiadomości, które zapowiadają śmierć każdego z przyjaciół. Wróżby zawierają dokładny opis tego, co się wydarzy. Zapewniają też, że przed zgubą nie ma ucieczki.

Przepowiednia – HD / Fortune Cookie Lektor 2016
92 views

Opis: Dla osób postronnych życie Grety (Alissa Jung) wygląda fantastycznie. Kobieta spełniła się zawodowo, prowadząc niewielki bar kawowy z Sztokholmie. Prywatnie też nie może narzekać, ponieważ niedługo ma poślubić zamożnego biznesmena. Przed ślubem pojawiają się jednak jej były mąż i od dawna niewidziana matka. Za ich sprawą życie Grety wywraca się nagle do góry nogami.

Inga Lindström: Ślub Grety / Inga Lindström: Gretas Hochzeit – Lektor – 2018
91 views

Opis: W 2011 roku dwaj bracia udokumentowali swój morderczy szał w Północnej Karolinie. Oto zapis z ich kamer.

Infliction – HD Lektor 2014
85 views

Opis: Paul Kersey (Bruce Willis) jest chirurgiem, który co dzień ratuje ludzkie życie. Gdy nieznani sprawcy dokonują brutalnego napadu na jego rodzinę, po raz pierwszy sam musi zwrócić się o pomoc. Policja pozostaje jednak głucha na jego apele. Zdesperowany mężczyzna postanawia więc własnoręcznie wymierzyć sprawiedliwość. Gdy uwagę mediów przyciągają zabójstwa kolejnych gangsterów, wszyscy zadają sobie jedno pytanie: giną oni z ręki bohatera czy bandyty? Wiedziony pragnieniem zemsty Kersey dostrzega, że może pomóc także innym. Nie każdemu podoba się jednak to, że mężczyzna staje ponad prawem, policja zaś jest coraz bliżej odkrycia tożsamości mściciela.

Życzenie śmierci – HD / Death Wish Napisy 2018
84 views
Strona 1 z 45312345...102030...Ostatnia »