Aktualnie 4524 filmów na stronie.
Zabójcy: Słuszny Gniew / Den som draeber: Ondt blod – Lektor – 2011
113 views
Zabójcy: Gra o życie / Den som draeber: Dodens kabale – Lektor – 2011
137 views
Nastoletni kulturyści / Baby Faced Bodybuilders – Lektor – 2010
59 views
Willow Creek – Napisy – 2013
77 views
Run – Napisy – 2013
65 views
Zaginiony skarb templariuszy 3 / Tempelriddernes skat III: Mysteriet om slangekronen – Lektor – 2008
75 views
Templariusze / Templars: The Last Stand – Lektor – 2010
75 views
Skiptrace – Napisy – 2016
114 views
Zabójcy bażantów – HD / Fasandræberne – Lektor – 2014
343 views
Natural Born Pranksters – Lektor – 2015
71 views
Sekretne życie zwierzaków domowych / The Secret Life of Pets – Dubbing – 2016
40 views
Szukając Kelly / Les cowboys – Napisy – 2015
48 views
Altamira – Napisy – 2016
42 views
Wszyscy inni / Alle Anderen – Lektor – 2009
57 views

Opis: Historia psa, który trafia do robotniczej miejscowości Dampier, gdzie zjednuje sobie sympatię załogi. Od charakterystycznego koloru tamtejszej ziemi zyskuje imię Red Dog. Pies jest dobrem wspólnym, nie należy do nikogo. Gdy do miasteczka przyjeżdża John (Josh Lucas) zostaje zaakceptowany przez zwierzę i wkrótce "mianowany" jego właścicielem. Film oparto na prawdziwych wydarzeniach, które do dziś stanowią australijską legendę.

Przygody Rudego – HD / Red Dog – Lektor – 2011
706 views

Opis: Detektywi z Departamentu Q – zajmującego się nierozwiązanymi i przeterminowanymi sprawami – próbują rozwikłać makabryczną zbrodnię sprzed lat. Choć rzekomy zabójca od prawie dwóch dekad siedzi za kratkami, na policję zgłasza się świadek, który rzuca nowe światło na dawno zamkniętą sprawę. Podejrzani – byli uczniowie prestiżowej szkoły z internatem – aktualnie należą do elity duńskiego społeczeństwa. Detektyw Carl Mørck i jego asystent Assad muszą rozwikłać zagadkę i znaleźć sposób na pociągnięcie do odpowiedzialności prawdziwych morderców. Czy pomoże im w tym bezdomna Kimmie, niegdyś uczennica tej samej ekskluzywnej szkoły, która była zamieszana w tajemnicze wydarzenia sprzed lat?

Zabójcy bażantów – HD / Fasandræberne – Lektor – 2014
343 views

Opis: W nadziei na poprawienie relacji, małżeństwo Lydia (Tricia Helfer) i Creighton (Luke Mably) wyrusza na skąpaną w słońcu wyspę na Bahamach. Po powrocie z pewnej zakrapianej nocy oboje ze zgrozą odkrywają, że ktoś splądrował ich wynajęty dom. Czy mieszkająca w pobliżu para Max (Dominic Purcell) i Nina (Marie Avgeropoulos) im pomogą? Czy może mają wobec nich inne zamiary?

Koszmar na Bahamach – HD / Koszmar na Bahamach Isolation – Lektor – 2015
332 views

Opis: Dla agenta ubezpieczeniowego Michaela Woolricha każdy dzień wygląda tak samo – praca i powrót pociągiem do domu. Wszystko zmienia się, gdy w czasie jednej z podróży poznaje tajemniczą kobietę. Nieznajoma, która wydaje się wiedzieć o Michaelu dosłownie wszystko, zleca mu niezwykłe zadanie. Zanim pociąg dotrze do celu, mężczyzna ma zlokalizować i wskazać osobę, która tego dnia nie powinna się w nim znajdować. Jeśli tego nie zrobi, ucierpi zarówno on sam, jego rodzina, jak i pozostali współpasażerowie. Nie mając wyboru, Michael postanawia rozwiązać zagadkę. Z każdą minutą i przebytym kilometrem stawka rośnie, a mężczyzna przekonuje się, że stał się pionkiem w szalenie niebezpiecznej intrydze.

Pasażer – HD / The Commuter – Lektor – 2018
261 views

Opis: W związku Sary (Wanda Perdelwitz) i Michaela (Felix Maximilian) nie układa się najlepiej. Para postanawia zamienić swój dom w Australii na wiejski domek Olivii (Ursela Monn) i Fergusa (Peter Prager). Po przyjeździe do Kornwalii okazuje się, że Michael musi wyjechać służbowo do Londynu. Sara zostaje sama. Wkrótce odkrywa, że Olivia i Fergus mają kłopoty finansowe, a ich posiadłość zamierza kupić Silas McKenzie. Mężczyzna planuje wybudować na tym terenie duże centrum kongresowe. Sara postanawia temu przeciwdziałać. Największą pomoc otrzymuje od adwokata Silasa, Davida (Oliver Franck).

Rosamunde Pilcher: Kłopotliwa zamiana – HD / Rosamunde Pilcher: Haustausch mit Hindernissen – Lektor – 2016
206 views

Opis: Dayton (Casper Van Dien) dokonuje napadu. Nie wszystko jednak przebiega zgodnie z planem. Przestępca zostaje zatrzymany za jazdę skradzionym samochodem. Trafia do więzienia na 18 miesięcy. Tymczasem Anette (Cassi Thomson) i Molly (Samantha Coperoz) kupują schowek, w którym Dayton ukrył dowody zbrodni. Po wyjściu na wolność bandyta jest gotów na wszystko, by odzyskać skrytkę z cenną zawartością. Anette i jej biznesowa wspólniczka nie zdają sobie sprawy, że stały się celem psychopatycznego mordercy. Niebawem mężczyzna zamienia ich życie w koszmar.

Skrytka 181 – HD / Storage Locker 181 – Lektor – 2016
202 views

Opis: Dla osób postronnych życie Grety (Alissa Jung) wygląda fantastycznie. Kobieta spełniła się zawodowo, prowadząc niewielki bar kawowy z Sztokholmie. Prywatnie też nie może narzekać, ponieważ niedługo ma poślubić zamożnego biznesmena. Przed ślubem pojawiają się jednak jej były mąż i od dawna niewidziana matka. Za ich sprawą życie Grety wywraca się nagle do góry nogami.

Inga Lindström: Ślub Grety / Inga Lindström: Gretas Hochzeit – Lektor – 2018
193 views

Opis: Diane jest młodą i piękną prawniczką. Na co dzień pracuje w kancelarii, której współwłaścicielem jest jej były partner. Pewnego dnia w jej domu rozbrzmiewa sygnał telefonu stacjonarnego. Mężczyzna przedstawia się jako Alexandre i okazuje się szczęśliwym znalazcą jej zgubionej komórki. Proponuje randkę, która połączy oddanie telefonu ze wspólną kolacją. Diane rusza na spotkanie z tylko jedną wskazówką ułatwiającą rozpoznanie nieznajomego: "nie sposób mnie przegapić". Mężczyzna faktycznie bardzo wyraźnie odróżnia się od pozostałych gości restauracji. Jest najprzystojniejszy i… najniższy. Wzrost nie przeszkadza mu jednak czerpać z życia pełnymi garściami i być miłośnikiem wielkich wrażeń. Ich pierwsze spotkanie kończy się szalonym skokiem ze spadochronu. Diane ulega romantycznej fascynacji wyjątkowym i niezwykle dowcipnym mężczyzną. Jednak z czasem w serce kobiety zaczynają wkradać się wątpliwości… Dla ekino-tv.pl

Facet na miarę – HD / Un homme à la hauteur – Lektor – 2016
172 views

Opis: Spektakularne starcie na śmierć i życie, obejmujące cały świat bohaterów Marvel Studios. Avengersi ramię w ramię z superbohaterami muszą być gotowi poświęcić wszystko, jeśli chcą pokonać potężnego Thanosa, zanim jego plan zniszczenia obróci wszechświat w ruiny.

Avengers: Wojna bez granic – HDCAM / Avengers: Infinity War – Napisy – 2018
168 views

Opis: Po awarii statek obcych ląduje w rosyjskim mieście, wielu, którzy to przeżyli zaczyna zastanawiać się nad własnym istnieniem, są też tacy, którzy domagają aby obcy opuścili Ziemię.

Przyciąganie / Prityazhenie – Napisy – 2017
166 views
Strona 1 z 45312345...102030...Ostatnia »