Aktualnie 4524 filmów na stronie.
Zabójcy: Słuszny Gniew / Den som draeber: Ondt blod – Lektor – 2011
176 views
Zabójcy: Gra o życie / Den som draeber: Dodens kabale – Lektor – 2011
222 views
Nastoletni kulturyści / Baby Faced Bodybuilders – Lektor – 2010
127 views
Willow Creek – Napisy – 2013
135 views
Run – Napisy – 2013
113 views
Zaginiony skarb templariuszy 3 / Tempelriddernes skat III: Mysteriet om slangekronen – Lektor – 2008
110 views
Templariusze / Templars: The Last Stand – Lektor – 2010
145 views
Skiptrace – Napisy – 2016
318 views
Zabójcy bażantów – HD / Fasandræberne – Lektor – 2014
1 447 views
Natural Born Pranksters – Lektor – 2015
120 views
Sekretne życie zwierzaków domowych / The Secret Life of Pets – Dubbing – 2016
77 views
Szukając Kelly / Les cowboys – Napisy – 2015
76 views
Altamira – Napisy – 2016
70 views
Wszyscy inni / Alle Anderen – Lektor – 2009
101 views

Opis: Kevin Riley (Eion Bailey) wraz z żona i pięcioletnim synem wyrusza w beztroski rejs po Karaibach. W wyniku awarii łodzi troje pechowców trafia na niewielką wyspę. Po dwóch dniach bezskutecznych prób ucieczki, skrajnie odwodnioną rodzinę odnajduje lokalny rybak, Miguel (Barkhad Abdi), który żąda od nich miliona dolarów za pomoc. Aby transakcja została sfinalizowana, szantażysta odpływa z Kevinem na ląd, pozostawiając na pastwę losu żonę i syna. Jakikolwiek kontakt z policją nie wchodzi w grę, gdyż w okolicy rozmieszczone są setki podobnych wysp, a tylko Miguel zna drogę do właściwej. Rozpoczyna się rozpaczliwy wyścig z czasem, którego stawką jest życie rodziny.

Ocean desperacji / Extortion – Lektor – 2017
2 034 views

Opis: Detektywi z Departamentu Q – zajmującego się nierozwiązanymi i przeterminowanymi sprawami – próbują rozwikłać makabryczną zbrodnię sprzed lat. Choć rzekomy zabójca od prawie dwóch dekad siedzi za kratkami, na policję zgłasza się świadek, który rzuca nowe światło na dawno zamkniętą sprawę. Podejrzani – byli uczniowie prestiżowej szkoły z internatem – aktualnie należą do elity duńskiego społeczeństwa. Detektyw Carl Mørck i jego asystent Assad muszą rozwikłać zagadkę i znaleźć sposób na pociągnięcie do odpowiedzialności prawdziwych morderców. Czy pomoże im w tym bezdomna Kimmie, niegdyś uczennica tej samej ekskluzywnej szkoły, która była zamieszana w tajemnicze wydarzenia sprzed lat?

Zabójcy bażantów – HD / Fasandræberne – Lektor – 2014
1 447 views

Opis: Historia psa, który trafia do robotniczej miejscowości Dampier, gdzie zjednuje sobie sympatię załogi. Od charakterystycznego koloru tamtejszej ziemi zyskuje imię Red Dog. Pies jest dobrem wspólnym, nie należy do nikogo. Gdy do miasteczka przyjeżdża John (Josh Lucas) zostaje zaakceptowany przez zwierzę i wkrótce "mianowany" jego właścicielem. Film oparto na prawdziwych wydarzeniach, które do dziś stanowią australijską legendę.

Przygody Rudego – HD / Red Dog – Lektor – 2011
1 227 views

Opis: Dla agenta ubezpieczeniowego Michaela Woolricha każdy dzień wygląda tak samo – praca i powrót pociągiem do domu. Wszystko zmienia się, gdy w czasie jednej z podróży poznaje tajemniczą kobietę. Nieznajoma, która wydaje się wiedzieć o Michaelu dosłownie wszystko, zleca mu niezwykłe zadanie. Zanim pociąg dotrze do celu, mężczyzna ma zlokalizować i wskazać osobę, która tego dnia nie powinna się w nim znajdować. Jeśli tego nie zrobi, ucierpi zarówno on sam, jego rodzina, jak i pozostali współpasażerowie. Nie mając wyboru, Michael postanawia rozwiązać zagadkę. Z każdą minutą i przebytym kilometrem stawka rośnie, a mężczyzna przekonuje się, że stał się pionkiem w szalenie niebezpiecznej intrydze.

Pasażer – HD / The Commuter – Lektor – 2018
765 views

Opis: Diane jest młodą i piękną prawniczką. Na co dzień pracuje w kancelarii, której współwłaścicielem jest jej były partner. Pewnego dnia w jej domu rozbrzmiewa sygnał telefonu stacjonarnego. Mężczyzna przedstawia się jako Alexandre i okazuje się szczęśliwym znalazcą jej zgubionej komórki. Proponuje randkę, która połączy oddanie telefonu ze wspólną kolacją. Diane rusza na spotkanie z tylko jedną wskazówką ułatwiającą rozpoznanie nieznajomego: "nie sposób mnie przegapić". Mężczyzna faktycznie bardzo wyraźnie odróżnia się od pozostałych gości restauracji. Jest najprzystojniejszy i… najniższy. Wzrost nie przeszkadza mu jednak czerpać z życia pełnymi garściami i być miłośnikiem wielkich wrażeń. Ich pierwsze spotkanie kończy się szalonym skokiem ze spadochronu. Diane ulega romantycznej fascynacji wyjątkowym i niezwykle dowcipnym mężczyzną. Jednak z czasem w serce kobiety zaczynają wkradać się wątpliwości… Dla ekino-tv.pl

Facet na miarę – HD / Un homme à la hauteur – Lektor – 2016
559 views

Opis: W nadziei na poprawienie relacji, małżeństwo Lydia (Tricia Helfer) i Creighton (Luke Mably) wyrusza na skąpaną w słońcu wyspę na Bahamach. Po powrocie z pewnej zakrapianej nocy oboje ze zgrozą odkrywają, że ktoś splądrował ich wynajęty dom. Czy mieszkająca w pobliżu para Max (Dominic Purcell) i Nina (Marie Avgeropoulos) im pomogą? Czy może mają wobec nich inne zamiary?

Koszmar na Bahamach – HD / Koszmar na Bahamach Isolation – Lektor – 2015
452 views

Opis: Elitarni agenci DEA chroniący barona narkotykowego, czekając na wsparcie w hotelu, trafiają w zasadzkę przygotowaną przez byłych współpracowników swego podopiecznego.

Zabić Salazar – HD / Cartels / Killing Salazar – Lektor – 2016
365 views

Opis: W związku Sary (Wanda Perdelwitz) i Michaela (Felix Maximilian) nie układa się najlepiej. Para postanawia zamienić swój dom w Australii na wiejski domek Olivii (Ursela Monn) i Fergusa (Peter Prager). Po przyjeździe do Kornwalii okazuje się, że Michael musi wyjechać służbowo do Londynu. Sara zostaje sama. Wkrótce odkrywa, że Olivia i Fergus mają kłopoty finansowe, a ich posiadłość zamierza kupić Silas McKenzie. Mężczyzna planuje wybudować na tym terenie duże centrum kongresowe. Sara postanawia temu przeciwdziałać. Największą pomoc otrzymuje od adwokata Silasa, Davida (Oliver Franck).

Rosamunde Pilcher: Kłopotliwa zamiana – HD / Rosamunde Pilcher: Haustausch mit Hindernissen – Lektor – 2016
348 views

Opis: Bobby (Jesse Eisenberg) jest wrażliwym romantykiem z Bronxu. Licząc na spełnienie marzeń o wielkiej karierze, wyrusza w podróż do Los Angeles, gdzie zaczyna pracę u swojego wujka Phila (Steve Carell) – agenta topowych gwiazd Hollywood. Na miejscu poznaje piękną sekretarkę Vonnie (Kristen Stewart). Chłopak bez pamięci zakochuje się w dziewczynie, nie wiedząc jeszcze, że ta znajomość wywróci jego życie do góry nogami.

Śmietanka towarzyska / Café Society – Lektor – 2016
346 views

Opis: Spektakularne starcie na śmierć i życie, obejmujące cały świat bohaterów Marvel Studios. Avengersi ramię w ramię z superbohaterami muszą być gotowi poświęcić wszystko, jeśli chcą pokonać potężnego Thanosa, zanim jego plan zniszczenia obróci wszechświat w ruiny.

Avengers: Wojna bez granic – HDCAM / Avengers: Infinity War – Napisy – 2018
330 views
Strona 1 z 45312345...102030...Ostatnia »